...

mgr Ewelina Woźniak, absolwentka psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Psychoterapeutka z ponad 16-letnim doświadczeniem.

Posiadam uprawnienia z zakresu psychologii transportu i badań osób posługujących się bronią. Jestem biegłym psychologiem przy Sądzie Okręgowym w Elblągu, wykorzystuję uprawnienia biegłego w dziedzinie uzależnień w współpracy z Komisjami ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Sądem rejonowym w Ostródzie. Zajmuję się psychoterapią od ponad 15 lat, korzystając z podejść psychodynamicznego, poznawczo-behawioralnego i ericksonowskiego. Prowadzę również ustawienia systemowe i warsztaty rozwoju osobistego, stale rozwijając swoje umiejętności terapeutyczne.

Czym zajmuje się pracownia?

Pracownia zajmuje się poradnictwem psychologicznym, w trakcie którego pomagamy klientom w rozwiązywaniu ich problemów zarówno w sferze emocjonalnej jak i zachowań. Jednym z narzędzi, jest

terapia psychologiczna indywidualna, małżeńska lub rodzinna. Polega na rozmowie z psychologiem, dotyczącej przyczyny zgłoszenia, przeżywanych trudności, ewentualnych objawów zaburzeń psychicznych, a także obszarów życia, w których chcesz lub chcecie wprowadzić zmiany. Jest jedną z metod leczenia problemów i zaburzeń w strefie psychicznej oraz emocjonalnej.

Co robię poza pracą?

W wolnym czasie piszę. W 2019 roku wydałam swoją debiutancką powieść pt.; „Dzień Ojca”. Jest w niej trochę psychologii, trochę wskazówek do rozwoju osobistego, ale przede wszystkim wiele o więziach i relacjach z rodzicami, partnerami czy dziećmi.

Malowanie to kawałek mnie i moich emocji. Jest na razie tego niewiele, ale to rodzaj aktywności, która uwalnia, daje radość i wyciszenie.

Rozwój duchowy od pewnego czasu zajmuje szczególne miejsc w moim życiu. Praca z ciałem, oddechem, regularne medytacje pozwalają nie tylko zadbać o wewnętrzna równowagę, ale otwierają na drugiego człowieka. Szczególnie w pracy terapeutycznej i przy pomaganiu innym  zauważam jak duże znaczenie ma wewnętrzny ład terapeuty.

Do zobaczenia na wspólnej drodze.

 

Masz pytania?

Napisz do nas! Odpiszemy najszybciej jak to tylko możliwe. Jeśli nie wiesz jaka usługa jest dla Ciebie to właśnie w tej sekcji możesz nas zapytać o wszystkie nurtujące Cię pytania.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.